Son Dakika Haberler

EVİM ŞEHİR DIŞINA YAKIN BİR YERDE İDİ

1 / 6
EVİM ŞEHİR DIŞINA YAKIN BİR YERDE İDİ
Evim şehir dışına yakın bir yerde idi.Araba ile giderken yolun kenarında 15 yaşlarında dikkat çeken giyimli bir k-ız gördüm. Elini kaldırdı.Yol ıssızdı. Durdum.Camı açtım K-ızda Eğildi,aracıma binmek istedi. Etrafıma baktım kimse yok.Ama bir şar-tla dedi.. Söylediği şey
2 / 6
098410-1
Adamın biri, bir cumartesi gecesi Adamın biri, bir cumartesi gecesi evine dönüyormuş. Birden 15-16 yaşlarındaki sevimli bir kızın yolun kenarında ot-ostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki k-ızı varmış. Arabasıyla yanaşmış ve k-ızı almış.. Ve hayatı boyunca unutamayacağı bir o-lay böyle başlamış..
3 / 6
9120455
Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı k-ızın yanına yaklaştırmış ” gece yarısında böyle bir ıssız yerde napıyorsunuz allah aşkına? Bu saatte oto-stopmu yapılır?”Demiş.K-ız, “Uzun hikaye rica etsem beni evime götüre bilirmisimiz? Buraya çok yakın Hem bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam” diyerek arka koltuğa oturmuş..
4 / 6
a79f029ef885596
K-ızın üzerinde cicili bicili, çok hoş bir elbise varmış. Evinin adresini vermiş. Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş” işte geldik küçük hanım.” Diyerek arka koltuğa dönmüş; ama arkada kimse yokmuş. Gözlerine ina-nmamış tabi. Hemen arabadan inip evin kapısını çalmış.Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bir kadın açmış kapıyı. Adam heyecanla; ” bana ina-nmayacaksınız ama yolda küçük bir k-ız aldım.
5 / 6
67676
Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde ” Yaşlı kadın, Adamı susturmuş: ” biliyorum, biliyorum.” Demiş. “Sonra ortadan kayboldu değil mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyor. Her cumartesi akşamı, aynı şey oluyor” Meğer, kız bir cumartesi gecesi dönerken trafik ka-zası geçirmiş ve oracıkta o-lmüş. Şimdi her cumartesi gecesi, ka-zada o-ldüğü yerden oto-stop cekip evine gelmek istiyormuş; ama bunu bu güne kadar başaramamış. K-adın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki k-ızın fotoğrafına İlişmiş.
6 / 6
adamin-biri-bir-cumartesi-gecesi-tn-play
Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış. Bu yaşanmış o-laydır. Ailesi sürekki k-ızlarının evlerine gelmesini beklemekte, her Cumartesi bir adamın evlerine geldiğini görmektedirler.