Son Dakika Haberler

Öyle bir soru sordu ki

1 / 7
Öyle bir soru sordu ki
Hindistan'da hayrete düşüren olay! Damat adayına yöneltilen soruyu, damat bilemeyince sinirler gerildi ve hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Tüm detaylar haberimizde...
2 / 7
damat
Nikah masasında nikahın iptal edilmesinin sebebi bir matematik sorusu olması hem damadı üzdü, hem de davetlileri hayrete düşürdü.
3 / 7
gelin
Hindistan'da meydana gelen bu tuhaf olayda gelin damada çarpım tablosunu sorup yanıt alamayınca, ''Matematiğin temellerini bilmeyen biriyle evlenemem'' cevabını aldı.
4 / 7
gelin-1
DAMAT SORUYU BİLEMEYİNCE NİKAH MASASINDA TEK BAŞINA KALDI Hindistan'da yapılan bir düğünde, damat gelinin sorduğu matematik sorusunu bilemediği için düğünden vazgeçildi. Hindistan'da başkent Yeni Delhi etrafındaki Uttar Pradesh'te yapılan bir düğün, matematik sorusu nedeniyle iptal edildi.,
5 / 7
gelin-damat
ÇARPIM TABLOSUNU BİLEMEDİ Evliliklerin genelinin ailelerin ayarlamasıyla gerçekleştirildiği Hindistan'da, düğün yerine giden damat, gelinin kendisine sorduğu çarpım tablosu sorusunu bilemedi. Bu durumun akabinde gelin, 'matematiğin temellerini bilmeyen biriyle evlenemeyeceğini' dile getirdi.. Arkadaşları ile aile üyeleri de, fikrini değiştirmesi noktasında ne söyleseler gelini ikna edemediler.
6 / 7
gelin-damat-1
''BİZİ KANDIRDILAR, OKULA GİTMEMİŞ BİLE OLABİLİR'' Gelinin kuzeni, damadın eğitimsiz olduğunu duyunca hayrete düştüklerini söyledi ve şu açıklamada bulundu: ''Ailesi, damadın eğitim düzeyi konusunda bizi bilgilendirmemişti. Okula gitmemiş bile olabilir. Damadın ailesi bizi aldattı, ama cesur kız kardeşim sosyal tabudan korkmadan dışarı çıktı. ''Gelin ve damat tarafı, köyün hatrı sayılır kişilerin müdahalesi meselesinde anlaştığı için emniyet herhangi bir soruşturma başlatmadı. Fakat, anlaşmanın bir parçası olarak gelin ile damadın ailelerinin hediye ve mücevherleri geri vermeleri gerekecek.
7 / 7
hisndistan