Son Dakika Haberler

Evde Geçici Dövme Nasıl Yapılır?

Evde Geçici Dövme Nasıl Yapılır?
Okunma : 88 views Yorum Yap

Evde Geçici Dövme Yapımı

Yaz mevsimlerinin, tatil zamanlarının vazgeçilmez ve en önemli aksesuarlarından birisi dövmelerdir. Bazı insanlar kalıcı dövme yaptırmak denince korku içinde olabiliyor. Fakat bu güzel aksesuardan da vazgeçmek istemiyorsanız sizin için evde uygulayabileceğiniz geçici dövme yapmak daha uygun olabilir. Böylelikle hem acısız hem de maliyetsiz bu güzel aksesuarla yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi vereceğimiz uygulamayla geçici dövmenizi kendiniz de yapabilirsiniz.

Geçici Dövme Yapımı İçin Gerekli Malzemeler:
– Hint kınası (Aktarlarda satılır).
– Oksijen suyu (Eczaneden alabilirsiniz).
– Koltuk altı deodorantı (Roll on).
– Aydınger kağıdı (Kırtasiyeden alabilirsiniz).
– Stabilo kalem (Kırtasiyeden alabilirsiniz).
– Kürdan.
– Dövme deseni.

Dövmemizin canını hazırladıktan sonra ilk başta Hint kınasını aktarmakla öğretmek. Yuvarlak bir kına için 1 ya da 2 çay potumuzu koyalım. Daha sonra kınanın üstünün 10 damla kadar da yıldırımlı suyu damlatalım. Gerçekten kalıcı ve güzel bir şekilde çalışmak istediğinizi iyi yapmanız gerekir. Bu durumu yakalayabilmek için de iyi sonuç alana kadar birkaç kere elinizin içine ya da başka bir uygularsanız doğru durumdasınız. Deneme amaçlı hazırlık için hazırlık hazırlıkları. Eğer dünya çapında güzel bir renkmişndeyse doğru durumu yakalamanızdır demektir.

Kınamız hazır olduktan sonra desenini üzerine aydınger üzerini değiştirmek Stabilo kalemle geçelim. Ama sadece çizgilerin küçüklüğünde ihtiyaçlarımız. Hızlı özen gösterelim çünkü kurumaması gerekiyor. Daha fazla malzeme ile son olarak her türlü deodorant kapsamında kullanıma yönelik kalemle son yıllarda aydınger kâğıdını bu krem ​​​​ürününüzü bastırarak bastırın. Desenktan sonra içine geçirelim. elimizdekilerden ve dövmenin kurumasını beklettikten sonra hazır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)