Son Dakika Haberler

Ağzının Tadını Bilen Hırsız!

Ağzının Tadını Bilen Hırsız!
Okunma : 43 views Yorum Yap

Gurme Hırsız Güvenlik Kameralara Yansıdı.

Bir Akaryakıt İstasyonunun Marketi Bir Ay İçinde Tam 22 Kez Soyuldu. Son Hırsız Öyle Pişkindi ki, Cebini Fındıklarla, Çikolatalarla Doldurup Kasaya Geldi. Üç Şişe Su Parası Ödeyip Çıktı! Gurme İşi Hırsızlık Kameralara da Yansıdı.

Üç Şişe Su Alma Bahanesiyle Benzincinin Marketine Girdi, Ama Raflarda Ne Bulduysa Çikolata, Fındık, Çerez Cebine, Kazağının Altına Tıkıştırdı. Sadece Üç Şişe Suyun Parasını Ödeyip Marketten Çıkıp Gitti!

Hırsız Çok Rahattı! İlk Önce Su Şişelerini Aldı Kucağına Kasa Kuyruğuna Girdi. Ama Kuyrukta Beklerken, Rahat Durmadı! Güvenlik Kamerası Görüntüleri Çok Net! Su Şişeleri Kucağında Raflardaki Çikolatalara Yöneldi. Dört Tane Çikolatayı Cebine Sıkıştırdı! Sonra Suları Taşımaktan Yoruldu. Şişeleri Raflara Koydu!

Hırsızın Cebinde Parası Vardı, Cebinden Bir Tomar Kağıt Parayı Çıkardı. Ona Baktı! Sadece Üç Şişe Suyun Parasını Ödedi ve Marketten Uzaklaştı.

Klima Servisi Aracından İndi, Hırsızlık Yaptı! 30 Yıl Maltepe’de Esnaflık Yapan Market Esnafı Bir Ay İçinde 22.ci Kez Soyulunca Hırsızlardan Bıktı Usandı. Market Sahibinin Cezaların Caydırıcı Olmadığı Sürece Bu Hırsızlar Devam Edecek. dedi.

Hırsız Güvenlik Kameralarına Yakalandı. Bir Akaryakıt Benzin Ofisi Marketine Genç Bir Adam Girdi. Dolapta Üç Şişe Su Aldı. Ancak Kasiyere Yönelmeden Önce Marketin İçinde Baya Oyalandı. Fırsat Kollayan Gurme Hırsız Soluğu Kuru Yemişlerde Aldı Fıstık, Fındık, Çerez Reyonuna Yaklaştı Avucunu Doldurarak Ceplerine Boşalttı. Üç Şişe Suyu da Tezgahın Üzerine Bırakıp Kasiyere Uğramadan Çekip Gitti. O Anlar An be An Kamera Kayıtlarına Yansıdı.!

Meşhur Ünlü Gurme Hırsız Arkasında Hiçbir Delil Bırakmamıştı, Market Sahibi Güvenlik Kameralarını İnceledikten Sonra Gerçekler Ortaya Çıktı. Marketin Sahibi Bir Ayda Tam yirmi ikinci kez Soyulduklarını İddia Eden Patron, Hırsızlardan Bıktık Artık İfadesini Kullandı. Düşünsenize Bir Market İşletmecisiniz Bir Ayda Yani 30 Günde 22.ci Kez Hırsızlar Tarafından Soyuluyorsunuz. Eminim ki Market Sahibi İçimizden Biri Olsaydı O Kadar Sabretmezdi Ya Marketi Devredecekti Yada Satacaktı. Hem Psikoloji Bakımından Hem de Zarar Bakımından Oldukça Maliyetli Olan Hırsızlık Olayı Cidden İnsanı Derinden Üzüyor.

Hırsızlığı Artık Meslek Haline Getiren, Hayatı Bu Noktada Mesken Edilen, Haksız Kazanç Olarak Başkasının Malına Göz Diken Hırsızlık Olayı Maalesef Gündelik Hayatında da Başımıza Geliyor. Kimisinin Çantası, Kimimizin Cep Telefonu, Kimimizin İse Arabası Peki Hırsızlığa Nasıl Cesaret Ediliyor Ya Korku Yok Onlarda Yada Adalet Yok! Bana Kalırsa Bence Adalet Olmadığı İçin Korkuda Yoktur! Çünkü Yakalanan Hırsızlıların Cezası Neredeyse Hiç Yok Her Yakalanan Hırsız Sadece Gözaltı Süreci Geçirerek Serbest Kalıyor. Ortada Bir Suç Olduğu Halde Adliye Mahkeme Tarafından Nasıl Olurda Serbest Bırakılıyor Anlamış Değilim İşte Bu Yüzdendir Ki Adalet Olmadığı İçin Hırsızlar Kol Gezip Korkmuyorlar.

Şekilden Şekle Giren Hırsız Tayfasına Yabancı Uyruklular da Eklenince Zaten İnsan Artık Canını Kurtarmaya Odaklanıyor. Değerli Eşyaları Bir Tarafa Kendi Canlarının Derdine Düşüyor. Birkaç Kuruş Eşya İçin Ya Hırsızdan Bir Darbe Alarak Hayatını Kaybetme Endişesini Taşıyorlar. Rabbim Cümlemizi Görünür Görünmez Kazalardan, Belalardan, Afadlardan, Zelzelerden, Hırsızlardan, Vicdansızlıklardan ve Adaletsizlikten Muhafaza Eylesin. Amin

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)