Son Dakika Haberler

Baba Oğluna ”viking” Kralının Adını Verdi

Baba Oğluna ”viking” Kralının Adını Verdi
Okunma : 413 views Yorum Yap

Diyarbakır’da Bir Baba Oğluna Viking Kralı Ragnar’ın İsmini Verdi!

İzlenme Rakorları Kıran Dizinin Ölen Kahramanı Diyarbakır’da Yeniden Dünyaya Geldi!

Baba Güven Aslan, Yeni Dünyaya Geldiği Oğluna Viking Kralı Ragnar’ın Adını Verdi. Haliyle En Büyük Şoku Eşi Geçirdi!

”VİKİNG KRALI RANGAR” Yeniden Doğdu! Bir Viking Hayranı Olan Baba Güven Aslan Yeni Doğmuş Olan Oğluna Kral Rangar’ın İsmini Koydu.

Güven ve Sibel ASLAN Çiftinin, Erkek Bebekleri Dünyaya Gelmişti. Babası Vikingler Hayranıydı, 6 Sezonun Bir Saniyesini Bile Kaçırmamıştı! Dizideki Karakter Onu Öyle Etkiledi ki, Oğluna ‘Rangar’ Adını Verdi! Baba Mutlu Anne Şaşkındı. Çünkü Annesi Oğluna Rüzgar Adını Verecekti, Kimlikte RAGNAR Görünce Şok Oldu!

Nüfus Müdürlüğü de Sorun Çıkarmadı. Diyarbakırlı Bebek, ”Ragnar” Adını Aldı! Baba Nüfus Memuru Olan Bir Arkadaşına Sormuştu o’da W, X ve Q Harfleri Olmadığı Sürece Herhangi Bir Sıkıntı Olmaz, dedi..

‘VİKİNG BEBEK’ Diyarbakır’da Yeni Dünyaya Gelen Sibel Aslan, ve Güven Aslan Çiftinin Bir Erkek Çocukları Dünyaya Geldi. Babası Oğluna Viking Dizisindeki Kralın ”Ragnar” Adını Verdi. Annesi Rüzgar Adını Beklerken Karşısında Viking Dizisindeki ”Ragnar” Kralını Gördü.

Diyarbakır İlinde Bir Erkek Bebek Hayata Gözlerini Açtı. Yeni Dünyaya Gelen Erkek Bebeğe Ailesi İsim Ararken, Babanın Aklında Henüz Bebek Doğmadan Bir İsim Gelmişti. O İsimi Baba Çocuğuna Verecekti. Bekledi Ailesini Gözlemledi. Sabrını Tuttu. Ve Beklenmeye Konuldu. Anne Sibel Aslanın da Aklında Bir İsim Vardı. O İsim Rüzgar İsmiydi. Anne Yeni Doğmuş Olan Erkek Çocuğuna Rüzgar İsmini Verecekti. Ama Bir Gün Baba Güven Aslan, Çocuğuna İsim Vermek İçin Gizlice Nüfus Müdürlüğüne Gitti. Memur Olan Arkadaşına ‘Ragnar’ İsmini Çocuğuma Vereceğim Olumlu Yanıt Alır mıyım Diye Sordu. Memur Olan Arkadaşına Onayladı. Ve Baba Aslan, Erkek Çocuğuna ‘Ragnar’ Adını Koydu. Eve Geldiğinde Anne Sibel Güven, Kimlik Kartına Bakınca Şoke Oldu! Çünkü Kimlikte ‘Ragnar Aslan’ Diye Yazılıydı. Babası Çocuğuna ‘Ragnar’ İsmi Vermişti.

Baba Güven Aslan, Vikingler Dizisinin Hayranıydı. Başroldeki Kralın İsmi Olan Ragnar’dan Etkilenerek, Yeni Doğan Erkek Çocuğuna Vikingler Dizisinin Kralın Adını Verdi. Böylece Diyarbakır’da Hatta Türkiye’de İlk İsim Olarak Tarihe Geçti. Baba Erkek Çocuğuna Ragnar İsmini Verdi. Güven Aslan, Yeni Doğmuş Erkek Çocuğuna Ragnar Adını Verdi. Sibel ve Güven Aslan Çiftinin Yeni Dünyaya Gelen Erkek Çocuklarına Ragnar Adını Verdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)