Son Dakika Haberler

Halı Çalmaya Doyamadı

Halı Çalmaya Doyamadı
Okunma : 60 views Yorum Yap

Mağazada 2 Halı Çalan Kadın!

Halı Mağazasına Gelen Kadın, Bir Halıyı Gözüne Kestirmişti. Etrafta Kimseler Olmadığına Emin Olduktan Sonra Halıyı Sırtlayıp Götürdü. Ancak Aklı Başka Bir Halıya Kalmış Olacak ki, Aynı Mağazaya Yeniden Geldi O Halıyı da Çalıp Gitti!

Güvenlik Kamerasına Yansıyan Görüntü Pes Dedirtti! Bir Kadın İki Kez Aynı Mağazayı Soydu! İki Seferde Toplam Üç Halı Çalan Kadın Mağaza Sahibini Usandırdı.

Halı Hırsızının Hedefinde Ümraniye’de Ki Halı Mağazası Dükkanı Vardı. Çaldığı Halıyı Götürdü Ancak Çok Geçmeden Yeniden Geldi Bu Sefer Başka Bir Halıyı Çaldı. Görüntüler Saniye Saniye Kaydedildi.!

Yarım Saat Arayla 2 Kez Halı Çaldı!

Esnafın Yoğunluğunu Fırsat Bildi. Kapıdaki Halılara Göz Dikti. Mağazaya Yaklaştı, ve İki Tane Halı Çaldı! Yarım Saat Sonra Tekrar Geldi. Belli ki, Aklında Bir Halı Kalmıştı. Onu da Çaldı Kayıplara Karıştı.

Komşu Esnaf 2.ci Hırsızlığı Gördü Hemen Mert Şahinin Yanına Geldi Ona Durumu Bildirdi. Mağaza Sahibi Kamera Kayıtlarına Baktığında Gerçeği Anladı. Şikayetçi Oldu.

Bir Kadın Güpegündüz Halı Satan Mağazanın Önünden Geçiyordu. Gözünü Bir Halıya Dikti. Niyeti Onu Satın Almak Değildi Hırsızlık Yaparak Onu Çalmaktı. Bir Sağa Baktı Bir Sola Yavaşça Mağazaya Yaklaştı Halı Dükkanın Önünde Seriliydi Alıcı Gibi Baktı Tekrar Etrafına Bir Göz Attı Kimsecikler Olmadığını Fark Edince Halıyı Kucaklayıp Mağazadan Uzaklaştı. Tabii Bitmedi Tekrar O Mağazaya Geldi Meğerse Gözüne Başka Bir Halıya Daha Dikmişti. Onu da Kucakladığı Gibi Ortadan Kayboldu. Tüm Bunlar Mağazanın Güvenlik Kamerasına Yansımıştı. Yan Esnaf Komşunun Son Halıyı Çalan Kadının Şüpheli Davranışını Esnafın Dikkatini Çekmişti. Hemen Koşarak Halısı Çalınan Komşu Mağazaya Anlattı Kamera Kayıtlarına Baktıklarında Gerçekler Ortaya Çıktı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)