Son Dakika Haberler

Gümüşün Altın Çağı

Gümüşün Altın Çağı
Okunma : 37 views Yorum Yap

GÜMÜŞÜN ‘ALTIN’ ÇAĞI

Gümüş, Altın Çağını Yaşıyor. Altının Fiyatı Yükselince Vatandaşlar Gümüşe Yöneldi.

Son 2 Ayda Gramı 500 TL’den 800 TL’ye Kadar Artan Altın, Düğün Yapmak İsteyen Yada Yaptırım Yapmak İsteyen Vatandaşları Gümüşe Yöneltti.

DÜĞÜNLERDE ALTIN DEVRİ KAPANDI; GÜMÜŞ ÇAĞI BAŞLIYOR!

Artan Altın Fiyatları Düğün Yapmak İsteyen Çiftleri Zor Duruma Sokarken Aynı Zaman da Takı Takan Davetiyeler İçinde Maddi Zorluklar Çıkartıyordu. Altının Fiyatı Yükselince Vatandaşlar Düğünlerde Altın Takı Yerine Gümüş Takı Takabilecek. Aynı Zaman da Gelin İçin Alınan Altın Takılar Yerine Gümüş Takılar Alınacak.

15 Yıldır Gümüşçülük Yapan Ahmet Çarkçı, Gümüşün Küçük Yatırımcı İçin Bulunmaz Bir Nimet Olduğunu Belirterek, ‘Gümüşteki Değişiklik Aslında Altından Daha Fazla. Gümüş Pandemi İlk Başladığı Dönemde 2 LİRA 40 KURUŞ Civarlarındaydı Şuan Yaklaşık 10 TL’yi Buldu. Gümüş Son 2 Yılda Yüzde 200 İla 250 Civarında Artış Yaşandı. Altın İse Sadece Son 1 Aydır Yükseliş Trendinde. Bir Ay Öncesine Kadar Gümüşün Yüzde 200 İla 250 Civarı Artışı Varken, Altının İse Yüzde 35’lerdeydi. Gümüş, Küçük Yatırımcı İçin Bulunmaz Bir Nimettir!

Eğer Yatırım Yapmayı Düşünüyorsanız İşlenmemiş, Külçe Dediğimiz Gümüş Alıp Yatırım Yapabilirsiniz. Küçük Rakamlarla 250 Gram, 500 Gram ya da 1 ila 2 Kilogram Gümüş Alarak İleriye Dönük Yatırım Sağlayabilirsiniz” dedi..

GRAMI 550 TL’DEN 750 TL’YE KADAR ARTAN ALTIN, 

Düğün Yapmak İsteyen Ya da Yatırım Yapmak İsteyen Vatandaşları Gümüşe Yöneltti. Yaşanan İlgiden Dolayı Memnun Olan Gümüşçüler İse Yakın Zamanda Düğünlerde Takı Olarak Altın Yerine Gümüş Kullanılacağını ve Küçük Yatırımcılar İçin Gümüşün Uzun Vadede Çok Karlı Bir Yatırım Aracı Olduğunu Dile Getirdi.

Gümüşün Altın Çağı Resmen Başladı. Artık Düğünler Gram Gümüş Takı Olarak Takılıyor ve Evlenen Çiftler İse Altın Yerine Gümüş Takı Tercih Ediyor. Döviz Kurlarında ve Piyasada Tırmanışa Geçen Gram Altın Alım Gücünü Zorlaştırdı. Bu Nedenle Düğün Yaptırmak İsteyenler Çareyi Gümüş’te Buldu. Hal Böyle Olunca Altın Çağı Tarih’te Kaldı. Gümüş Alımına Sadece Düğün Yaptırmak İsteyenler Tek Değil Aynı Zaman da Yatırımcılarda Gümüşe Başvurdu. Çünkü Uzmanların Yaptığı Açıklamaya Göre Gümüşün Gramı da Yükselişe Geçebilir. Durum Böyle Olunca Yatırım Yapmak İsteyen Vatandaşlar Gram Altın Yerine Gümüş Alımına Koşuyorlar. Peki Gümüşün Fiyatları Ne Kadar? An İtibariyle Gram Gümüşün Fiyatı Alış 9,97 Satış İse 9,98 Olarak İşlem Görülüyor. 2021’de Başlangıcında İse Gümüş Gramı 2 İla 3 TL Olarak İşlem Görüyordu. Son Bir Yıl İçerisinde Tam 4’e Katlanarak 2 TL’den Neredeyse 10 TL’ye Yükseldi.

Uzmanlara Göre 2022 Yılı İçerisinde Haziran Ortasında Döviz Kurların Büyük Bir Dalgalanma Olacaktır. Şuan Gram Altının Fiyatı 714 TL İken Bu Tutar Haziran’a Doğru İki Katına Yani 1400 TL Seviyesine Ulaşacağını İddia Ediyorlar. Yatırımcılar Gram Altın Alarak Uzmanların İddiası Doğru Çıkarsa Tam 2 Katı Kar Elde Etmiş Olacaklar, Peki Ne Kadar Doğru Bu İddianın Aslı Astarı Var Mı Henüz Bilinmiyor! Ancak Uzmanlara Göre Dövizin Seyri Bu Yönde Olarak Yorumlandı.

Gram Altın İle Gram Gümüşün Fiyatları Arasında Dağlar Kadar Fark Var Gram Altın 714 TL Gram Gümüş İse Sadece 10 TL Civarında Küçük Yatırımcılar Gram Gümüşe Yatırım Yapmaları Öneriliyor. Böylece Çok Büyük Bir Maliyete İhtiyaç Duyulmaksızın Sadece Köşede Yastık Altında Olan Üç Beş Kuruşunuzu Gram Gümüşe Yatırım Yaptırarak Küçük Bir Yatırımcı Olabilirsiniz. Düğünlerde Gram Gümüşe Talebi Günden Güne Çoğalıyor! Artan Fahiş Fiyat Atışlarına Ve Kur Yükselişlerine Karşı TL’nin Değer Kaybetmesiyle Evliliği Düşünen Gençler Çareyi Gram Gümüşte Buldu. Artık Davetiyelerde Gram Gümüş Alıyor ve Takı Olarak Gelin veya Damada Takıyorlar. Önümüzdeki Aylarda Konuyla İlgili Yeniden Gündeme Getireceğiz ve Bizzat Şahit Olacağız Ki Düğün Salonlarında Altın Yerine Gümüş Takı Takılacaktır. Böylece Altın Çağını Geride Bırakarak Gümüş Çağına Geçeceğiz..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)