Son Dakika Haberler

Türk Futbolunun Acı Günü!

Türk Futbolunun Acı Günü!
Okunma : 42 views Yorum Yap

FUTBOLCU AHMET ÇALIK, TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ!

İttifak Holding Konyaspor’un Defans Oyuncusu Ahmet Çalık, Geçirdiği Elim Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.

Henüz Hayatının Baharında, Daha 27 Yaşında Ünlü Futbolcu, Konya’dan Ankara’ya Nikah Günü Almak İçin Geliyordu. Ancak Yağmur Yağması ve Yolların Islah Olması Sonucunda Dikkatini Kaybeden Futbolcu Aracıyla Birlikte Takla Attı.

NİKAH GÜNÜ ALMAK İÇİN YOLA ÇIKMIŞTI!

İttifak holding Konyaspor’da Forma Giyen, Milli Futbolcu Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti. Ölümü Spor Camiasını Yasa Boğdu. Futbol Camiasının Acı Günü!

AHMET ÇALIK TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Ahmet Çalık, Ankara – Niğde Otobanın da Ankara İstikametine Doğru Geliyordu. Sabah Saatlerinde Yağmur Yağmıştı ve Yol Islaktı, Ünlü Futbolcu Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti Yan Taraftaki Tarlaya Uçtu.

AHMET ÇALIK’A ACI VEDA

Bir Dönem Galatasaray Formasını da Giyen Ahmet Çalık, Daha 27 Yaşındaydı. Sabah Saatlerinde Konya’dan Yola Çıkan Milli Futbolcunun Geçirdiği Trafik Kazası Güvenlik Kamerasına da Yansıdı. Görgü Tanıkların İddiasına Göre Ahmet Çalığın Kullandığı Araba Seyir Halindeyken, Taklalar Atmaya Başladı. Yaklaşık 600 metre Savrulduktan Sonra Çalığın Arabası Tarlada Durabildi. İddiaya Göre Emniyet Kemerini Takmamıştı. Arabada Savrulan Ahmet Çalığa Bütün Müdahaleyi Yapan Sağlık Ekipleri Milli Sporcuyu Kurtaramadı. Spor Kulüpleri Çalık İçin Veda Mesajı Yayımlarken, Genç Futbolcu Ankara Elmadağ’da Toprağa Verildi!

Henüz Gençliğin İlk Baharında 27 Yaşında Ahmet Çalık, Dünya Evine Girmek Üzereydi Niğde’den Ankara’ya Doğru Nikah Dairesine Düğünü İçin Gün Alacaktı. Ancak Ankara’ya Ulaşmadan Niğde İle Ankara Otobanında Kaza Geçirdi. Akşamdan Yağan Yağmur Asfaltı Islak Etmişti Direksiyon Hakimiyetini Kaybedince Taklalar Atarak Tam 600 Metre Savrulduktan Sonra Durabildi. Aracı Pert Olan Ve Kendisi Kurtulmayan Milli Konya Sporcusu Oracıkta Hayata Gözlerini Yumdu. Geride Gözü Yaşlı Nişanlısını ve Acı Ailesini Bıraktı.

Otopsi Raporuna Normal Trafik Kazası Olarak Kayda Girdi. Kazanın Olduğu Yerde Olay İnceleme Ekibi Milli Sporcu Ahmet Çarık, Sürücü Koltuğunda Kemerini Takmadığını İddia Edildi. Kemerin Trafikte Önemi Maalesef Çoğu Şoförler Dikkate Almıyor. Kendinizi Düşünmüyorsanız Çocuğunuzu, Eşinizi, Anne, Babanızı, Ailenizi ve Sevdiklerinizi Düşünün, Onların Hatırına Kemerinizi Takmadan Yola Çıkmayın. Aşırı Süratten Kaçının, Kazaya Davetiye Çıkaracak Eylemlerden Uzak Durun, Alkol, Sigara Tüketimi Yapmayın. Siz Siz Olun Ne Kendi Canınızı Nede Başka Bir Canı Asla Tehlikeye Atmayın. Milli Sporcumuz Ahmet Çarığa Rahmet Diliyorum, Ailesine Başsağlığı ve Sabır Diliyorum, Tüm Spor Camiasına da Üzüntümü Ve Yasımı Paylaşıyorum. Allah Rahmet Eylesin, Mekanı Cennet Olsun…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)