Son Dakika Haberler

Bilinen tüm tehlikeli tümörleri yok ediyor

1 / 5
Bilinen tüm tehlikeli tümörleri yok ediyor
İLK ÖNCE SAGLIK....ASLINDA KANSER DİYE BİRŞEY YOK, B17 VİTAMİN EKSİKLİĞİ VAR ISIN ASLINDA BU Kanserle Savaşan B17 Vitamini Hakkında (Amigdalin) Bilinen Tüm Tehlikeli Tümörleri Yok Ediyor! Peki, Vitamin B17 Hangi Gıdalarda Bulunur?
2 / 5
88971214
Dünyada birçok insanı muzdarip olduğu kanserin bireylerde görülme sıklığı günden güne artıyor. En ö-ldürücü hastalıklardan birisi olan kanserin hala daha çaresini arıyorlar. Ancak şimdi sizleri şaşırtacak bir haberimiz var. Son araştırmalara göre kanseri iyileştirebilen ve tüm kötü huylu hücreleri durdurabilen bir vitamin bulundu.
3 / 5
kanser-diye-bir-sey-yok-b17-vitamini-eksikligi-var-
B17 Vitamini, zararlı hücreleri bir taraftan yok ederek hastalığın ilerleme sürecini yavaşlatıyor, fakat B17 vitaminin asıl etkisi henüz tam olarak anlaşılamamıştı Laboratuarda çalışanlar, B17 vitamininin kanser hücrelerine karşı son derece zehirli olduğunu ve hastalığı etkin bir şekilde bitirebileceğini keşfedildiği için korkuyorlar.
4 / 5
603f860b5542841188b7a865
Birçok hasta bu hastalıkla B17 vitaminini alarak savaştıkları için, ilaç üretim şirketleri bu durumu iyi karşılamıyor. Amigdalin olarak da bilinen B17, kanserle mücadele etmesine rağmen birçok ilaç üretim şirketi de bu keşfi paylaşmamaya çalışıyor. Bu vitamine çok kolay ulaşabiliriz ve artık ilaçlarla işimiz kalmayabilir. B17 Vitamini İçeren Sebze ve Meyveler Kayısı ve cekirdegi
5 / 5
cekirdo-640x347-300x163
B17 Vitamini meyvesinden ziyade kayısının çekirdeğinde bulunuyor. Kayısı çekirdeği ve narenciye sınıfında olmayan elma, şeftali, kiraz, erik ve kuru erik gibi meyvelerin kendinde ve çekirdeklerinde de bulunuyor. (Kayısı çekirdeği tüketiminin kontrollü yapılması gerekmektedir.Bazı durumlarda siyanür zehirlenmesine yol açabilir.) Yeşil Filizler ve Yapraklar Bir sürü baklagil içeriklerinde B17 vitamini bulunduruyor. Sağlık Birimi Merkezine göre Fasulye ve nohutta da 100 ile 500 mg arasında B17 vitamini bulunuyor. Mercimek, taze fasulye ve barbunya da dâhil diğer baklagiller ve fasulyeler de zengin birer B17 vitamini kaynağı sayılıyor.