Son Dakika Haberler

İnternette tanıştığı adamla buluştu

1 / 8
Başına öyle bir şey geldi ki
İstanbul Esenyurt’ta bir kişi internetten tanışıp kafede buluştuğu kadının çantasından para ç-aldı.
2 / 8
internet-tanilma-sok-foto-iha_16_9_1631609716
Aldığı paralarla hesabı da ödeyen şahıs daha sonra kayıplara karıştı. O anlar ise olayın yaşandığı kafenin güvenlik kamerasına yansıdı.
3 / 8
1
İddialara göre, bir kadın internetten tanıştığı bir kişi ile Esenyurt Meydanı’nda bulunan bir kafede buluştu. Bir süre adamla sohbet eden kadın, daha sonra t-uvalete gitmek için masadan kalktı..
4 / 8
2
Masada tek kalan şahıs, kadının çantasında bulunan bir miktar parayı alarak cebine koydu. Daha sonra garsondan hesabı isteyen adam, hesabı da ödeyerek kayıplara karıştı.
5 / 8
3
Masaya geri dönen kadın, çantasını kurcaladığında parasının olmadığını gördü. Kafe çalışanlarına durumu anlatan kadın, güvenlik kamerası kayıtlarını incelemek istedi.
6 / 8
4
Görüntülerde yaşanan h-ırsızlığın ortaya çıkması üzerine kayıtlarla beraber polis merkezine giden vatandaş, adamdan ş-ikayetçi oldu.
7 / 8
6
Polis ekipleri h-ırsızı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşananlar ise kafenin güvenlik kamerasına yansıdı. Yaşanan hırsızlık anlarını anlatan kafe çalışanı Furkan Özkan, “Hanımefendi ve beyefendi kafeye geldi. Daha sonra hanımefendi t-uvalete giderken, beyefendi benden hesabı istedi. Beyefendi o sırada hesabı ödeyip, kalkıp gidiyor. Ondan sonra hanımefendi parasının olmadığını fark etti. Bize danıştı. Biz de o sırada güvenlik kamerasından bakınca durumu fark ettik” dedi.
8 / 8
5
Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı